איך לעשות שינוי בחיים? בואו ליצור את מהלך הקריירה הבא שלכם!

איך לעשות שינוי בחיים? – אם אתם שחוקים וחייבים שינוי מקצועי, שוקלים פתיחת עסק עצמאי, התפוטרתם או שוקלים התחלת קריירה שניה…
שינוי בסדר גודל כזה מציף אותנו בפחדים שתוקעים אותנו במקום.

סדנת "קואצ'ינג לצעד הבא" מבוססת על הכלים איתם אני – אמיר דרור, עזרתי לרבים לחולל פריצות דרך. יחד נפרק את החשש והגורמים המעכבים ונאיר את החוזקות שלך.
בפרק זמן קצר נבנה את הביטחון הנדרש לך כדי לזוז, וניצור תוכנית פעולה אישית מעשית!

כדי שתשיג את המטרה שלך, נעבוד בקבוצה קטנה שמאפשרת איזון בין אימון קבוצתי ליחס אישי. מתכונת שמאפשרת לזוז ב- 4 פגישות בלבד.

סדנה נוספת נפתחת בקרוב!

לשיחת ייעוץ בחינם, שלחו לנו ווטסאפ
עם שמכם ומתי תרצו שנתקשר

להרשמה במבצע השאירו פרטים:

מה כולל התהליך:

  • הבנת אסטרטגיית הפעולה והגדרת מטרה מיידית
  • חיזוק התפקוד במצב העכשווי
  • אפיון החוזקות וסילוק דפוסים תוקעים
  • הכנת תכנית עבודה אישית מעשית
  • הנחת יסודות לתוכנית לחצי שנה

קצת עליי...

רק בגיל 32 התעוררתי לחפש את דרכי. בעל תואר בכלכלה, אחרי הפסד עסקי ו-3 תפקידים שלא הצלחתי בהם, רק גונג הכישלון אילץ אותי לעצור. אז התחלתי לברר במה אני טוב באמת. חזרתי לאוניברסיטה, הפעם כדי ללמוד פסיכולוגיה ובמקביל חיפשתי כלים לעבודה עצמית הנוגעים בהתפתחות אישית. בסיום התואר פניתי לייעוץ ארגוני ובמשך 12 שנים ליוויתי תהליכי שינוי, ניהלתי תהליכי גיוס, הנחיתי סדנאות ויעצתי למנהלים.
בשלב מסויים הרגשתי שאני רוצה להתמקד בתהליכי שינוי קריירה, וכך התחלתי לפתח תהליך אימון מבוסס הכרה במלוא הכוחות. מצויד בכלים ובתהליך הדרכה סדור, יצאתי לדרך חדשה. כבר 20 שנה אני מלמד את הכלים, וזכיתי להיות שותף לרגעי שינוי ופריצות דרך של רבים.

בוגרים מספרים

העצמה אישית

עומר פ.

סמנכ"ל טכנולוגיות

אני מוצא את עצמי משתמש בכלים שלמדתי ממך, מהדברים שראיתי אותך עושה, מהדרך שלך לגשת לדברים. ההקשבה שלי הולכת ונהיית חדה ומדויקת. ואני יכול גם ללמד את זה אחרים.

העצמה אישית

טל ר.

מעצבת

אני לומדת להביא את עצמי לעולם בעוצמה. מקווה להפסיק לפחד מלהיות עוצמתית, לצאת מתחום הנוחות של הקטנה עצמית ולראות מה מחכה לי שם בעולם הגדול.

העצמה אישית

יוסי מ.

מנכ"ל

התוודעתי לשיטת הייעוץ שלך אמיר, ובעבודה משותפת הצלחת להביא אותי לראות את הכוחות והיכולות שהאמנתי שיש בי.

להמשך קריאה