שינוי קריירה

שינוי קריירה - סדנת להדליק אור בעבודה

מרגישים תקיעות בעבודה?

חייבים שינוי קריירה?

בסדנת "להדליק אור בעבודה" תוכלו להפוך שאלות הקשורות לשינוי תעסוקתי, קריירה שניה, או הסבה מקצועית לדרך חדשה של צמיחה והתחדשות.

התהליך יעזור לכם להכיר מחדש את הכוחות הייחודיים שלכם, ילמד אותכם לסלק דפוסים ואמונות שחוסמים אתכם, ויעזור לכם לגבש תכנית פעולה. כך תמצאו את עצמכם עולים על דרך חדשה.

סדנה נוספת נפתחת בקרוב!

 מה בתכנית?

  • היכרות מחודשת עם יכולות ייחודיות
  • בירור תפיסות הביטחון והשפע
  • זיהוי דפוסים חוסמים
  • זיהוי מגמות בשוק העבודה

מה זה נותן לי?

  • כלים להקשבה פנימית
  • צמצום פשרות ודחיינות
  • הגדרת מטרות וגיבוש תוכנית פעולה
  • יצירת סדר עדיפויות חדש בניהול הזמן והמשאבים הכלכליים

שינוי קריירה – פרטים על סדנת להדליק את האור בעבודה

הסדנה מתפרסת על פני 12 מפגשים שבועיים, כל מפגש כשעתיים וחצי.
המפגשים יערכו במרכז ההדרכה שלנו ברעננה, רחוב זרחין 10, בניין B קומה 3.

שימו ♥:

– חשוב לנו לוודא שמתאים לך תהליך קבוצתי, ושתכני הסדנה עונים למטרות ולצרכים שלך. לכן לפני תחילת הסדנה נקיים פגישה אישית אותה יש לתאם מראש. עלות הפגישה מקוזזת ממחיר הסדנה.

– מספר המקומות בסדנה מוגבל

להרשמה התקשרו - 0539536392

אנחנו מקשיבים לך …


איך תרצו שנחזור אליכם?

וואטס אפ

מייל

שיחהמעדיפים לדבר ?

בוגרים מספרים

שרון א. רופאה

הגעתי לסדנת "להדליק אור בעבודה" מבולבלת באשר לעתידי. חשתי שאיני מרוצה מהמקצוע ומהמסגרת בהם נמצאתי, אך לא ידעתי במה אעסוק כתחליף. הסדנה הייתה הזדמנות ראשונה עבורי להתמודד עם הדילמות הללו בסביבה תומכת ונותנת אמון. במהלך הסדנא התנסיתי לראשונה באופן מובנה בדמיון מודרך, דינמיקה קבוצתית ובטכניקת ההתבוננות. לראשונה הקשבתי לעצמי באמת, זיהיתי את התחושות והמחשבות שעלו, ונמנעתי משיפוט !הסדנא היוותה עבורי חממה לביטוי רעיונות "חתרניים", שלא היה להם מקום בעולם שלי עד אז: רעיונות על בחינה מחדש של החלטות העבר, והסבה מקצועית. לאחר הסדנא המשכתי לעבור תהליכים נוספים במסגרות שונות שבחרתי לעצמי, אך הכלים והעקרונות שרכשתי בסדנא שימשו אותי לאורך כל הדרך.כיום אני לא עוסקת ברפואה, פניתי לעולם העסקים ואני שלמה לחלוטין עם ההחלטה ועם הצעדים שנקטתי בעקבותיה. התהליך לא היה קל וחלק, אך תחילתו נטועה באותה סדנה, שפתחה עבורי את הדלת הראשונה.

אלי מ. יזם חברתי

הגעתי אליך בשלב של בלבול עצום וכוונה "לצאת לחופשי" מכל המקומות בהם הייתי. הרגשתי שהחלום לפיתוח העסק שלי מתנוון, לא היה לי טוב בעבודה בה הייתי, לא הרגשתי מוערך על מה שיש בי, ולא על מה שאני יכול לתת. ולא, לא רציתי לחיות כך יותר.מה רציתי ? להרגיש טוב עם עצמי, להעריך נכון את עצמי ולהרגיש מוערך. רציתי לפרוש כנפיים ולעוף אל המחוזות בהם אוכל להפיק את הטוב ביותר מעצמי.לאט לאט, קילפתי, בעזרתך, את הקליפות הרבות שעטפו את המקום הזה. התחלתי להאמין בכוחות שלי, לחוות את היכולות שלי, ולהאמין במה שאני עושה. שלב אחרי שלב.שמחתי לראות את ההתקדמות הזאת ולהיות בטוח שאני מסוגל. אין זו סופה של דרך, זו התחלה נוספת, שבאה ממקום בשל יותר, ברור יתר, נקי יותר.תודה על כברת דרך משמעותית זו.

מריוס ז. איש הייטק ומאמן אישי

עבדתי עם אמיר באחד על אחד, במשך מספר חודשים על נושאים שמעסיקים אותי כבר הרבה שנים: להתפרנס מול ליצור, נכון / לא נכון לי, וכו". הדבר הראשון שחיבר אותי לאמיר היה ההקשבה הרגשית שלו, מתעקש לדייק, לתפוס ולזהות דברים משמעותיים שמסתתרים בנימים הדקות. משמעויות, שבלי להתעקש עלולות לחמוק. מהדיוק הזה למדתי איך להקשיב לעצמי יותר טוב, גם כשאני לא איתו.מצאתי באמיר לא רק דמות טיפולית, אלא גם מקור השראה ומודל של אדם שלוקח כל מיני יסודות וחומרים ובונה לו מהם דרך ייחודית בחיים, שמתאימה לו, לכוחות שלו ולמשימות שהוא מרגיש שהוא רוצה להגשים. ההשראה והמודל הזה תרמו לי לא פחות מהשיחות, התובנות והדיונים שהיו לנו – ולמעשה הראו לי כיצד אפשר הלכה למעשה להגשים את עצמך מתוך אמונה, חשיבה מעמיקה על כוחות, והתמודדות עניינית עם מכשולים וקיבעונות.במהלך מספר חודשים עשיתי בחיי המקצועיים כמה שינויים דרמטיים, חלקם חדים, וחלקם יותר הדרגתיים המחוללים תהליך של שינוי מתמשך. חיי היום נראים משמעותית אחרת מכפי שהם היו לפני כן, ואני זוקף שינוי זה לזכות שנינו – אני והוא – ולזכות התהליך שעברנו יחד.כיום אני ממליץ על תהליך כזה, עם אמיר, לאנשים שיקרים לי וששואלים שאלות שנוגעות ללבטים דומים. אני מוצא, לצערי, שהרבה פעמים אנשים חוששים לעשות את הצעד, ולעמוד מול הדילמות של עצמם – מתוך אמונה שאולי הדברים יסתדרו בלי לגעת בכאב ובחרדה. אינני מגנה זאת – אולם אני רוצה לומר שעם אמיר, גם הנגיעה במקומות האלו היא חוויה חיובית, וההוכחה לכך הייתה שכל שבוע חיכיתי לפגישה אתו בכיליון עיניים.