מחוייבים לפריצת הדרך שלך

העצמה אישית

הרצון להצליח פועם בכל אחד. אם הוא כבוי זה כי שכחנו להקשיב לו, גם כשהוא זועק לעזרה. אם רק נעצור ונקשיב, הכוח הפנימי הזה ייקח אותנו למחוזות נפלאים. כדי להקשיב לעצמנו אנו זקוקים לכלים יותר מאשר לייעוץ או דרבון. אלה ההצעות שלנו :

להדליק אור בעבודה - הסדנה

תהליך עומק שיעזור לכם לברר מחדש היכן באמת נכון לכם להיות

פיטנס לקריירה - הסדנה

גיבוש תכנית הפעולה שתעזור לכם לייצר את המקפצה הבאה בקריירה

אימון אישי

תהליך שעוזר לכם להפוך תהיות ומצוקות לתשובות מעשיות

להדליק אור בעבודה - הסדנה

כבר הבנו שאנחנו לא בעיסוק הנכון ונדרש שינוי. הרגע בו אנו נדרשים לקבל החלטה אינו קל. יהיה מי שיגיד שהוא דורש אומץ. ניסיוני מלמד שמתוך היכרות עצמית חדשה, כנה ומדויקת מופיע האומץ הזה. למעשה זה הביטחון החדש שאנו מפתחים. הוא מגרש את שיחות הביקורת וחוסר האמונה שהשתלטו עלינו. משם עולה האור.

עיקרי התוכנית

 • למידת כלים לניהול הרגשות והשיחות הפנימיות שלנו
 • אימון בהסרת דפוסי תקיעות
 • שינוי מתוך הבנה חדשה של הכוחות שלנו
 • ניסוח מטרה משמעותית לטווח הקרוב

פיטנס לקריירה - הסדנה

יתכן שאתם בעיסוק הנכון, אבל עדיין לא נוגעים בהצלחה. ויתכן שהמציאות העסקית סביבכם עוברת טלטלה והגיע הזמן לזוז. ואולי, כבר זמן רב שאתם מתלבטים מה הצעד המקצועי הבא. בכל המצבים הללו נדרשת תוכנית שמשלבת בין מה שמדויק לכם, לבין מה שעתיד לקרות במציאות. לזה בדיוק נועד התהליך.

עיקרי התוכנית

 • איפיון היתרון הייחודי שלך
 • בדיקת אמונות ותפיסות מעכבי צמיחה שעלולים לחסום אותך
 • תמיכה בניתוח התחום העסקי / תעסוקתי והבנת ההזדמנויות שלפניך
 • ניסוח מטרה משמעותית לטווח הקרוב

אימון אישי

יתכן שכבר זמן רב שמערבולת סחפה אותך וקשה לך לחלץ את עצמך. יתכן שהגעת לצומת שיש בה בלבול רב. כדי לנהל את התהליך השינוי נדרשת עזרה קשובה ומדויקת. לקראת סיום פגישה הראשונה נגבש יחד תוכנית פעולה. זאת ההבטחה שלי. יחד נחליט מה בדיוק יכלול תהליך האימון וכמה זמן הוא יימשך.

עיקרי התוכנית

 • הבנת מורכבות הסיטואציה
 • ניסוח מטרה מיידית
 • הגדרת מסגרת ותכני התהליך
 • ליווי ותמיכה כפי שיוגדרו יחד

בוגרים מספרים

העצמה אישית

אורנה ה.

מטפלת הוליסטית

הגעתי לסדנא במחשבה שאקבל מרשם פלא להצלחה ולמציאת עבודה שתחליף את העבודה שבה עסקתי במשך 20 שנה. החלטתי להגיע להחלטה כנה ואמיצה מה לעשות בחיי המקצועיים. הסדנא נתנה לי כלים לבנות את הכוחות שלי ועושה זאת בלי פשרות, בכנות וביושר פנימי. למדתי לסמוך על התהליך ולמרות שהוא קשה ומייגע לא פעם, רגעי ההצלחה בו לא יסולאו בפז.

להמשך קריאה 

העצמה אישית

בועז ל.

בנקאי

הסדנא אפשרה לי אקלים חיצוני לשגרת חיי האינטנסיבית, מרחב של אנרגיה לשינוי. הבשלות הייתה עימי כבר מספר חודשים, אך ללא הסדנא, בספק אם הייתי מוצא את הנחישות להוציאה לפועל. עוצמתה של נחישותי לשינוי מיד בתום הסדנא הפתיעה אותי. אני מוצא את עצמי בפרק חדש כשבוע לאחר סיום הסדנא.

להמשך קריאה 

העצמה אישית

רונן א.

סוכן נדל"ן

הגעתי לסדנה כי הרגשתי תקוע מבחינה מקצועית. בחרתי מקצוע כדי "לעשות כסף", לא כי הבנתי מה באמת אני יכול ורוצה. התקיעות גרמה לי לעצור ולחפש פתרונות. הגעתי לסדנה חסר סבלנות, עצבני, מקנא באנשים סביבי אותם חשבתי למצליחים ומאושרים. והאמת אחרי המפגש הראשון לא רצית לחזור לסדנה. אך בתוך תוכי היה קול שאמר יש משהו בסדנה, באנשים, ואני שמח שהקשבתי לקול הזה. כיום, בסיום הסדנה אני מכיר ויודע איך לעבוד עם הקולות הפנימיים. לזהות רגשות, להיות מחושב, מכיר ויודע את היכולות הייחודיות שלי.

להמשך קריאה