יומן המסע שלך
להתמקד בדרך שלך
במרחק נגיעה ממך
שנצא לדרך?
יומן המסע שלך
להתמקד בדרך שלך
במרחק נגיעה ממך
שנצא לדרך?
שלוף עם הופעת סימני שחיקה

היתרון האותנטי - השיטה והכלים לפריצת הדרך שלך

"היתרון האותנטי" הוא יותר ממדריך לאימון אישי.

מדובר במצפן, שיטת עבודה מנוסה ומוכחת לאימון אישי, מפת אוצר שמובילה מהשאלה הפשוטה "מי אני", התפתחות אישית והעצמה עצמית עד למטמון – פריצת הדרך המיוחלת.

מוכנים לצאת למסע?

מהו היתרון האותנטי שלנו

אפשרות לעבודה מותאמת אישית, לפרוץ חסמים אישיים ולבנות על היתרונות שלך.

עשייה ממוקדת יצירה, בקריירה, בעסקים באמנות ובמשפחה.

תוכנית פעולה, שמניעה קדימה. שינוי לנגד עיניך.

מתודולוגיה סדורה ומפורטת מבוססת ארגז כלים עסקי, לא צריך לעשות M.B.A.

חדשנות בעולם התוכן שלך. בימינו מי שלא כל הזמן נע קדימה נשאר מאחור.

ארגז כלים מוכח להתקדמות מהחסמים והעכבות אל מימוש הפונטציאל האישי.

המחשות וסיפורים ששותפו תוך כדי תנועה. השותפים שלך לדרך איתך בתוך הספר.

רכישת הספר - היתרון האותנטי

גרסה מודפסת

מפה לדרך ויומן מסע

גרסה דיגיטלית

מדליק לך אור בכל מקום

ביקורות על הספר

סיגי קדוש – מתוך אתר "נוריתה":

"אם איש טרם הראה לנו כמה אנו באמת גדולים,
או לא לימד אותנו להכיר בכוחות של עצמנו,
האם נישאר תקועים לעד?"

סיפוק בעבודה הוא תנאי הכרחי כמעט לחיים טובים ומתגמלים. עבודה בעידן הטכנולוגי היא כיום לא בטוחה והמון אנשים צעירים ומבוגרים כאחד נדרשים לעשות שינויים בחיי התעסוקה שלהם ולתמרן מעבודה לעבודה

הספר 'היתרון האותנטי – אימון קריירה בעידן של חדשנות' הוא ספר עבודה והדרכה ממוקד שבנוי לעבודה עצמית. ניתן ללמוד ממנו לזהות הצלחות וגם אפשרות לנתח את יכולותינו כדי ליצור שינוי ולברר לעצמנו את הצרכים והמניעים הגורמים לנו לצאת לעבודה.

מתוך מערבולת חייו ושגרת חיים אפורה, מתעורר אמיר דרור מחבר הספר 'היתרון האותנטי' ומבין חד משמעית שדרוש לו שינוי. קולות פנימיים מורים לו למצוא עבודה אחרת מתאימה יותר ולמצוא משמעות לחייו. בנוסף לתואר שלו בכלכלה הוא פונה ללמוד פסיכולוגיה ומעשיר את עצמו בשלל עבודות כגון: אסיסטנט למטפלת באומנות, לימוד פסיכודרמה, חניכת נער משותק בעזרת שחייה טיפולית ועוד.  את ניסיונו רב השנים והמוכח הוא רותם לטובת אחרים בפיתוח והנחיית סדנאות. הוא מפתח תהליך הדרכה ממוקד המגלה את הפוטנציאל האישי שלנו. הסדנה נקראת 'להדליק את האור בעבודה' את המאמרים וכל הנאמר בסדנאות שלו החליט לקבץ בספר זה. הספר בנוי משלושה תחומי תוכן עיקריים:
תנועה ממחסור לשפע' זיהוי יכולות ייחודיות ותנועה לעבר עשייה.

'היתרון האותנטי' הינו ספר עבודה הפועל ומאיר לשינויים בתחומי העבודה והחיים, הוא מכוון לכל מי שמרגיש שיש בו כישרונות שאינם באים לידי מימוש, שיש בו רצון עז לשנות ולחפש כיוון חדש בעבודה וגם שיש בו רעיונות רבים שאינם מתממשים ונשארים בגדר חלום.

החסימות לדברי אמיר דרור מהם סובלים רוב האנשים נובעים מקשיים שמקורם חברתי, תרבותי ומשפחתי וקשיים שמקורם על רקע אישי.

בספר מופיע פירוט נרחב לגבי כל חסם וחסם וכן שאלות מנחות ואפשרות לעבד ולבחון אותם באופן אישי ובכך לחלץ אותם מהתחום האפור ולמנף אותם לתחום חיובי יותר.

הגמישות התעסוקתית הינה כלי חשוב מאוד בבואנו להתייחס לעולם העבודה. בספר מצויים אמונות חוסמות, וכן טכניקות לקודים חדשים ליצירת חדשנות. כל מהלך משקף את המציאות החדשה שנבנית יוצרת יתרון וגמישות שיובילו אותנו להצלחה.

"זיהוי כוחנו, סילוק חסימות ומטרה שתבטיח צמיחה זוהי תמצית השיטה."

 

יהודית בגן:

למעשה הספר הגיע לידיי השבוע בעקבות הזכייה על מנת שאסקר או אביע חוות דעתי עליו ורק לשם גילוי נאות אציין שאני לא בדיוק נמנית עם חובבי הז'אנר של ספרי הקואוצ'ינג בהם שפע המלצות אינסטנט לשיפור הלך המחשבה והתנהגויות לקויות בעליל…

בכל מקרה החלטתי אתמול לקיים את הבטחתי ולהתמסר לקריאתו של הספר והפלא ופלא מיד הצלחתי להישאב לתוכו אף סיימתי אותו תוך שעתיים בלבד.

המוטו המרכזי של היתרון האותנטי מדבר על " אימון הקריירה בעידן של חדשנות" ואכן מדובר בו על אימון נטו, ללא הקדמות מייגעות הגדושות תובנות פילוסופיות עמוקות ,אלא מהתחלה נפרשת לפנינו תכנית מובנת ואף מקוונת המיועדת לעבודה עצמית המאפשרת לנתח כל צעד בשינוי המיוחל ויכולת לתקן בצורה הממוקדות ביותר…

אמיר דרור הוא הסופר והוא הממציא הבלעדי של השיטה המבוססת בעיקר על נסיונו הרב כמאמן אישי לקריירה ובעשור האחרון המשמש כמנחה סדנאות בנושא אשר על פיו הוכיחו את האפקטיביות של השיטה.

אכן הספר יכול לשמש כפנקס העבודה היום יומי לכל אלה אשר מעוניינים לעבור תהליך הדרגתי ( על פי השלבים)לבניית קריירה חדשה לחיים. אמנם "הפנקס "הוא לא דיגיטלי ברובו אך יש בו אפשרות לקבל ליווי אישי מקוון בטכנולוגיית כתיבה משותפת.

לסיכום של דבר- המסר הכללי בהחלט לא חדש במחוזותינו, לעומת זאת השיטה עצמה, שיטתו הבלעדית של אמיר דרור, מסקרנת מאוד, עדכנית ומעשית מאוד ומעבר לכך מבטיחה אחוז גבוה של הצלחה לכל אלה החפצים להצליח בקריירה לחיים, בעידן החדשנות האין סופית…

קרין מילשטיין – מתוך אתר "סלונה"

בימינו, בעידן שבו הגשמה עצמית וחיפוש משמעות מהווים חלק אינטגראלי מחיינו, הקריירה תופסת מקום מרכזי. אך גם אותה צריך לאזן עם משפחה. ככל שנטפח גמישות תעסוקתית ונייצר לעצמנו יתרון תחרותי, כך תוביל אותנו הדרך למחוז חפצנו.
הספר מדריך כיצד לברר את הצרכים מתוכם אנו יוצאים לעבוד, לזהות הצלחות ולנתח יכולות כדי לייצר שינויים ממוקדים.

הספר בנוי על התקדמות בשלושה תחומי תוכן עיקריים:
– תנועה ממחסור לשפע
– זיהוי יכולות ייחודיות
– תנועה לעבר עשייה
מאחר שלכל אחד נתוני פתיחה ומטרות משלו, דרך העבודה עם הספר חייבת להתאים את עצמה לכל אחד ואחד.

הספר מציע כמה כלים:
– שאלות פתוחות והנחיות לעבודה עצמית המופיעות לאורך הספר ומזמינות כל אחד לעבוד במיקוד, בעומק ובקצב הנכונים לו.
– ארבעת פרקי “נהל את התהליך שלך” ייתנו לך את הכלים להחזיק את התמונה הגדול ויעזרו לך לצאת מאזורי הנוחות, ולשמור על הקשבה פנימית.

ביטחון עצמי נוצר בראשית חיינו, בתקופה שבה אנו זקוקים לטיפול קשוב ולמעורבות בוטחת. הודות לתמיכה ולתיווך של הורינו או מטפלים אחרים, או לומדים להתמודד עם מורכבויות בעולם. בהמשך, עידוד להתנסות יוביל אותנו להכיר ביכולות שלנו, ולפעול מתוכן.
מדובר בתהליך שמקוקו בנו ובאינטראקציה של הסביבה הקרובה עמנו.
קיימות 2 קטגוריות של קשיים:
1. קשיים שמקורם חברתי ומשפחתי- “בשם הצניעות”, הליכה בתלמים מוכרים, התעלמות מהכרת האותנטי.
2. קשיים שמקורם אישי- תפיסת עצמי מעורפלת, חלקים מקטינים, חוסר בהזנה, חשש בהיעדר ניסיון, הפחד להיות גדול.

בהיעדר מיומנויות זיהוי, ימשיכו הפחדים להתערבב זה בזה ויפעלו כשרשרות מוקשים. ניצור מצבים שבהם נתקדם וניסוג. נלמד תחום וננטוש אותו, נפתח ונעזוב רעיון מלהיב, נשקיע בקשר ונגרום לכך שיאבדו בנו אמון.
המציאות מלמדת שכדי להפוך קושי להזדמנות צמיחה, אנו זקוקים לתהליך סדור שיעזור לנו לזהות את התסכול ולהפוך אותו לשיעור.

ברצוננו להתמקד בזיהוי השאריות ל אמונות המחסור ודפוסי ההישרדות שעדיין פעילים בנו. חקירה ממוקדת זו תעזור לנו לפוגג חסימות ולהתקדם להתנהלות אפקטיבית ובוטחת.
בירור חוויות “השפע” ישפוך אור על משאבינו הפנימיים ועל יכולותינו הייחודיות. ככל שנשפר אותם, כך ננוע לעבר ביטוי האמירה הייחודית שלנו, ונעצים את יכולתנו לחוות שפע.

חשיפה למצב שפע פורש כאיון ויצרה דפוס. והיום אותו רגש ממשיך לעורר ולהפעיל אותו. בעבר, נועד הדפוס להגן עלינו מהצפה רגשית, אך בפועל הוא מנציח בנו את התקיעות. לכן כיום, כדי להתגבר על מנגנון ההדחקה שהיה למכשול שאנו מניחים בפני עצמנו, נדרשות לנו מיומנויות לבירור רגשי.
על מנת לייצר את נקודת האתחול, נדרשות ארבע מיומנויות.:
– זיהוי “רעש” פנימי.
– עצירת פעולה אוטומטית.
– התבוננות והבנה של המתחולל בתוכו.
– גיוס כוחות חבויים.

סדר העדיפויות המשפחתי, אופן ההתנהלות וסגנון התקשורת, מושפעים מקודים עמוקים. הכרה בכך שמדובר בקודים ובמנגנונים משפחתיים נסתרים, שממשיכים לגבות מאתנו מחירים קשים, מחייבת אותנו להכיר בכך שכדי להשתחרר מהם עלינו לפתח מבט מערכתי מעמיק וחד, שבעזרתו נוכל לזהות קודים פוגעים ולמתן את השפעתם.

הניסיון מעיד על כך שאצל רבים הליכה עיוורת בתלם פוגעת במהות האותנטית ובאפשרות לממש את הייחודיות האישית. באותם זמנים שבהם לא ידענו את כוחותינו, לא יכולנו לפלס שביל עצמאי, וכך דבקה בנו דרך ההישרדות.
על פי רוב, בסיטואציה קונקרטית שיש בה ביטוי אישי של עוצמה, אנו פועלים מתוך שתיים או שלוש יכולות מתוך ליבת הייחודיות שלנו. כל יכולת מופיעה על פי הצורך ברגע מסויים.
הבנת ליבת הייחודיות והדרך שבה אנו מתפקדים מתוך כל יכולת תאפשר לנו:
– ליצור את עמדת הניהול העצמי הנדרשת כדי להצליח.
– להבין ולנסח את צורכי ההתפתחות שלנו.
– להגדיר מטרות נכונות, לטווח הארוך ולמיידי.

כולנו זקוקים לאדם משמעותי שאיתו נוכל לחשוב ולהבין את היכולות שלנו. אם אתה מוצא את עצמך נע במעגלים ומתקשה להגיע למסקנות חדשות על עצמך, יתכן שזה הזמן לחשוב עם אדם נוסף.
ללא זיהוי של מלוא קשת הדרכים שלנו, והבנתם לעומק, אנו עלולים לחוות תסכול ושחיקה, בלי לדעת מה גורם לכך וכיצד עלינו לשפר את דרכינו.
מימוש יכולותינו הייחודיות מהווה צורך התפתחותי וקרש קפיצה להמשך צמיחה.

פיתוח היצירתיות וחיזוק הגמישות החשיבתית שלנו הם הכלים שיאפשרו לנו לשנות את הדרך שבה אנו תופסים את עיסוקנו, ולהתפתח בעולם משתנה.
עשייה שתאפשר לך לבטא את קולך האותנטי, שתענה על צורכי התפתחותך, ותעודד אותך ליצור חדשנות, תהווה פלטפורמת צמיחה פלטפורמה כזו תבטיח חוסן אישי, כלכלי ומשפחתי ארוך טווח.
כדי לנהל תהליך מאוזן ליצירת הפלטפורמה יש להתקדם בשני שלבים: האינטואיטיבי- ,משאלת הלב” והאנליטי ומעשי- “העשייה שלך כמוצר”.

מאחלת לכם קריאה מעשירה!

XOXO

אחת שיודעת


איך תרצו שנחזור אליכם?

וואטס אפ

מייל

שיחהמעדיפים לדבר ?