יומן המסע שלך
להתמקד בדרך שלך
במרחק נגיעה ממך
שנצא לדרך?
יומן המסע שלך
להתמקד בדרך שלך
במרחק נגיעה ממך
שנצא לדרך?
שלוף עם הופעת סימני שחיקה

ליצור את היתרון האותנטי שלך

היתרון האותנטי - הספר

ספר הדרכה מעשי לצמיחה אישית ומקצועית. מורכב משלושה סוגי תכנים: א. כלים שדרך היישום שלהם מפורטת.  ב. סיפורי מקרים מתהליכי אימון וסדנאות שממחישים כיצד השימוש בכלים הוביל ליצירת שינויים וצמיחה.  ג. שיתופים אישיים שלי בהם אני מסביר כיצד נוצרו התובנות שהובילו לפיתוח הכלים והשיטה.

תכנים עיקריים : מעבר להתנהלות של שפע, מיפוי היכולות הייחודיות שלך, אפיון הצרכים שעבודה צריכה לספק לך, טיפוח חשיבה עתידנית, יצירת ביטחון תעסוקתי מהזן החדש, אפיון העשייה שתבטיח לך המשך צמיחה והתחדשות, גיבוש תוכנית הפעולה שלך.

את הספר ניתן לרכוש כאן ובכל חנויות הספרים בארץ.

[sc_embed_player fileurl=”URL OF THE MP3 FILE”]

מודפס

79 ש"ח + משלוח

דיגיטלי

39 ש"ח

ביקורות

העצמה אישית

רונית פריזנט אריאל
"מועדון אוהבי הקריאה"

לכל אורך הספר הרגשתי את הלך רוחו של המחבר, את הצורך שלו להעביר את התכנים ממקום אמיתי של אהבת אדם ואמונה שעשייה משמעותית הינה זכות בסיסית. אהבתי שניתן לכתוב בספר ומורגש שהושקעה חשיבה בכל פרט וסעיף. מומלץ למי שינוי קריירה "מדגדג" לו, אני ללא ספק נתרמתי – תודה!

העצמה אישית

אהובה אוברשטיין
"מועדון אוהבי הקריאה"

ההנחיות וההובלה של ספר ההדרכה הזה הן קלות וברורות, מפורטות ומובנות, שזורות בדוגמאות והעמקות. הרוצה ללכת בדרך זאת ילמד תוך כדי קריאה ותרגול, חשיבה וקבלה. לי דרך זאת נראית קשה ומאתגרת, אבל מניבה פרות והצלחות למי שהולך בה ברצינות ובמחויבות.

העצמה אישית

יהודית בהגן

"מועדון אוהבי הקריאה" 

שיטתו הבלעדית של אמיר דרור, מסקרנת מאוד, עדכנית ומעשית מאוד ומעבר לכך מבטיחה אחוז גבוה של הצלחה לכל אלה החפצים להצליח בקריירה לחיים, בעידן החדשנות האין סופית…