החופש לטעום ולהתאים

החופש לטעום ולהתאים

גלה את היתרון האותנטי שלך

האם יש לך תחושה שהאתגרים שלפניך קשים לפיצוח, ונדרשת לך עזרה?

מה עדיף עבורך מסגרת של אימון אישי, או קבוצת שותפים לדרך?

מערכת "היתרון האותנטי" מאפשרת לך להרכיב את הליווי המדויק לך,

בהתחשב בהעדפות, אילוצי הזמן והתקציב שלך.

אני מזמין אותך להתייעץ בכל שאלה, בוודאי אם הסיטואציה מחייבת פתרון מיידי.

ספר הדרכה

להכרת השיטה, לקבלת השראה או לעבודה
עצמאית, בחר את פורמט הספר הנכון לך.

פגישות אימון אישיות

מערכת תמיכה חדשנית – הכל בשליטתך:
זמן העבודה, התוכן וקצב ההתקדמות

אונליין קואוצ׳ינג

פגישות אימון אישיות

ההקשבה שתעזור לך לעלות על
שביל הצמיחה שלך.

לגלות את קולך האותנטי, לטפח נאמנות
לדרכך, ולהכיר שותפים לדרך.

להדליק אור בעבודה

מפגש ללא אג'נדה –
לבוא עם דילמה, התמודדות או רק להקשיב
ולחזק את המסע שלך.

סדנת מנהלי HR

סדנה סדורה, שיכולה להפוך בכל רגע לסיעור מוחות חריף ופורץ דרך.

פיטנס לקריירה

מפגש ללא אג'נדה –
לבוא עם דילמה, התמודדות או רק להקשיב
ולחזק את המסע שלך.

הם כבר גילו את היתרון האותנטי שלהם:

סדנאות

רונן א. – סוכן נדל"ן

הגעתי לסדנה מכיוון שהרגשתי תקוע מבחינה מקצועית. בחרתי מקצוע כדי "לעשות כסף", לא מתוך הבנה מה באמת אני יכול ורוצה. התקיעות גרמה לי להבין שהגיע הזמן לשינוי ולא ידעתי איך. חיפשתי פתרונות בכל מיני דרכים.

התחלתי את הסדנה כאדם חסר סבלנות, עצבני, מחפש נוסחת קסם, מלא קנאה באנשים סביבי אותם חשבתי למצליחים ומאושרים. והאמת אחרי המפגש הראשון לא רצית לחזור לסדנה. אך בתוך תוכי היה קול שאמר יש משהו בסדנה, באנשים, ואני שמח שהקשבתי לקול. כיום, לאחר סיום הסדנה אני מכיר ויודע איך לעבוד עם הקולות הפנימיים הללו, לזהות רגשות, להיות מחושב, מכיר ויודע את היכולות הייחודיות שלי.

העבודה לא מסתיימת בסיום הסדנה, אלא רק מתחילה. עכשיו לאחר קבלת הכלים ומתודולוגיות לעבודה, עלי האחריות ליישם אותם ואני אעשה את העבודה בביטחון מלא, כי אני יודע מה אני יכול לעשות ואיך לנצל את היכולות. תודה רבה, רונן

שרון א. –  רופאה

הגעתי לסדנת "להדליק אור בעבודה" בתקופה בה הייתי מבולבלת באשר לעתידי. חשתי שאיני מרוצה מהמקצוע ומהמסגרת בהם נמצאתי, אך לא ידעתי במה אעסוק כתחליף. הסדנה הייתה הזדמנות ראשונה עבורי להתמודד עם הדילמות הללו בסביבה תומכת ונותנת אמון. במהלך הסדנא התנסיתי לראשונה באופן מובנה בדמיון מודרך, דינמיקה קבוצתית ובטכניקת ההתבוננות. לראשונה הקשבתי לעצמי באמת, זיהיתי את התחושות והמחשבות שעלו, ונמנעתי משיפוט !

הסדנא היוותה עבורי חממה לביטוי רעיונות "חתרניים", שלא היה להם מקום בעולם שלי עד אז: רעיונות על בחינה מחדש של החלטות העבר, והסבה מקצועית. לאחר הסדנא המשכתי לעבור תהליכים נוספים במסגרות שונות שבחרתי לעצמי, אך הכלים והעקרונות שרכשתי בסדנא שימשו אותי לאורך כל הדרך.

כיום  אני לא עוסקת ברפואה, פניתי לעולם העסקים ואני שלמה לחלוטין עם ההחלטה ועם הצעדים שנקטתי בעקבותיה. התהליך לא היה קל וחלק, אך תחילתו נטועה באותה סדנה, שפתחה עבורי את הדלת הראשונה.

בועז ל. – בנקאי 

ברור לי היום שהסדנא אפשרה לי אקלים חיצוני לשגרת החיים האינטנסיבית, ואפשרה לי מרחב של אנרגיה לשינוי. הבשלות הייתה עימי כבר מספר חודשים, אך ללא הסדנא, אני בספק אם הייתי מוצא את הנחישות להוציאה לפועל. עוצמתה של נחישותי לשינוי מיד בתום הסדנא הפתיעה גם אותי, כאשר דיברנו בתחילת התהליך אמרת שהתהליך הנו ארוך ויקח מספר חודשים, והנה אני מוצא את עצמי בפרק חדש כשבוע לאחר סיום הסדנא.

אני חייב לומר שתחושת האושר הפנימי והסיפוק מיכולתי להוביל שינוי מקצועי, אגב אמון מוחלט ביכולותיי להצליח בעתיד, הם מתנה שחיכיתי לה זמן רב, ואין לי ספק שלסדנא חלק לא מבוטל בכך שקיבלתי אותה סוף סוף. תודה

אימון אישי

יוסי מ. – מנכ"ל

באמצע החיים, מצאתי את עצמי מחוץ למעגל העבודה, והתחושות היו מעורבות. פחד מהלא נודע (כיצד אפרנס את משפחתי…) לצד תחושת חופש והזדמנות לעשות שינוי משמעותי.     יופי אך כיצד עושים זאת??

התוודעתי לשיטת הייעוץ שלך אמיר, ובעבודה משותפת הצלחת להביא אותי לראות את הכוחות והיכולות שהאמנתי שיש בי, אך לא ידעתי. נכון, בפגישות הראשונות היית צריך לשכנע אותי שהדברים לא עובדים כפי שהורגלתי בעבודתי בתחום ההייטק – שמים מטרה, דרך להגיע והופ אתה שם. לקח לי זמן לקבל שאין נוסחת קסם שמביאה אותך מיד למקום. אך בעקבות העבודה המשותפת שלנו הבנתי שהכוחות לחולל שינוי לא יבואו מבחוץ אלא מבפנים, ממני וכך קיבלתי החלטה להפוך לעצמאי.

הקמתי עסק המביא לידי ביטוי את כישוריי ויכולותיי וחשוב מכל מאפשר לי לשמור על פרופורציות נכונות במשוואה שלכאורה נראית כבלתי אפשרית קריירה – משפחה. הדרך אינה קלה ואינה זרועה בשושנים אך כל מאמץ שווה. הכלים שרכשתי הן בעבודה האישית והן בסדנה עזרו לי לא רק בקריירה אלא גם ביחסיי עם ילדיי, אימי ובפרספקטיבה לחיים בכלל.

ומעל לכל אני חש שרכשתי חבר טוב. תודה

טל ל. – מעצבת

כשהגעתי אליך, בעצם שאלתי את השאלה – מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה. הרגשתי שמבחינה מקצועית הכל פתוח, אבל האמת, שלא היה לי מושג עד כמה באמת הכל פתוח. קשה לי לומר מה, או איזה שלב במיוחד בתהליך עשה שינוי. אבל שינוי קרה. הצלחתי לראות כמה מה שיש לי, כאן ועכשיו, הוא נכון וטוב לי. קיבלתי הרבה חיזוקים לכך שאני יכולה לעשות דברים שלא חשבתי שאני יכולה. טווח האפשרויות שלי גדל. נכון שעדיין הדרך ארוכה, ואני עוד אפילו לא בטוחה לאן היא תוליך אותי, אבל יש לי כוון כללי, והוא אחר ממה שהיה לי לפני הסדנא.

גם בזוגיות שלי חלים שינויים. נראה לי שאני סוחפת את בעלי לכוון שלי, אבל הוא כבד ונסחף ממש לאט…

מאז שהתחלנו להיפגש היו לי כל כך הרבה תובנות לגבי עצמי, שקשה לי לספור. זה ממשיך גם עכשיו, אני יכולה לראות דברים יותר בבירור. (למשל בשבוע שעבר הילדים הדגימו לי יפה מאד איך אני אף פעם לא יכולה להחליט וכל הזמן משנה את דעתי. )

אני לומדת להביא את עצמי לעולם בעוצמה. מקווה להפסיק לפחד מלהיות עוצמתית . ולצאת מ 'תחום הנוחות' של הקטנה עצמית ולראות מה מחכה לי שם בעולם הגדול.   תודה, טל

עומר פ.  – סמנכ"ל טכנולוגיות

אתה עולה במחשבות שלי המון פעמים, אמיר. ובזמן האחרון מצטרפת גם תודה קונקרטית שאני רוצה להגיד לך. אני מוצא את עצמי שוב ושוב משתמש ומרחיב כלים שלמדתי ממך, דברים שראיתי אותך עושה, דרך לגשת לדברים. ההקשבה שלי הולכת ונהית חדה ומדויקת. ואני יכול גם ללמד את זה אחרים. נחלצתי מתקיעות בשיחה בעזרת ההתבוננות הרגשית, ובאותו רגע אמרתי לך תודה בלב.

תודה רבה על הליווי ועל כול מה שנתת לי מאז שנפגשנו לראשונה, גם על הדרך שעברנו  ואנחנו עוברים, על כול הכלים שלמדתי ממך ודרכך