כל קושי הוא
הזדמנות צמיחה

כל קושי הוא
הזדמנות צמיחה

נעים מאוד, אמיר דרור.

ב-20 השנים האחרונות אני מעורב יום יום בתהליכי שינוי בעולם העבודה – גם כיועץ ארגוני, וגם כמאמן קריירה. הבנת השינויים בעולם העבודה מצד אחד, והכרה בצורך הגובר בביטוי אישי משמעותי בעבודה, הביאה אותי לרתום את הניסיון שלי בפיתוח הדרכה, לגיבוש שיטת "היתרון האותנטי".

את תפנית הקריירה המשמעותית בחיי עברתי בגיל 32. כבר היה לי תואר בכלכלה, אבל רק הפסד עסקי וכישלון בשלושה תפקידים נחשבים הצליחו לעצור אותי ולגרום לי לברר במה אני טוב. עדיין לא הייתה לי מטרה אבל ידעתי שמכאן אצור עשייה משמעותית. בטוטאליות שאני מכיר אצל עצמי, חזרתי לאוניברסיטה ללמוד פסיכולוגיה. על בשרי למדתי את השיעור הקשה הזה של יציאה מתקיעות לפריצת דרך.

לאחר למעלה מעשור כיועץ ארגוני, אט – אט הבנתי כמה חשוב לי להתמקד בתהליכי העצמה אישית ומקצועית, ופניתי לעולם הקואצ'ינג, מצויד בכלים ובתהליך הסדור שפיתחתי. כך הפכתי למורה המלמד כלים, לשותף לרגעי קושי ופריצות דרך, וגם לכותב. שכן הרצון להקנות את הכלים גם למי שאינו מולי, הוביל אותי לתעד את עבודתי במאמרים, שהתגבשו עם הזמן לספר השיטה.

מטרתה וכוחה של השיטה, ומכאן שמה – "היתרון האותנטי", לאפשר זיהוי חוזקות הייחודיות לנו, ולהביא אותן לעשייה. וכדי שנצליח לייצר התחדשות ולהתגבר על חסמים, חלק מהכלים מיועד לנטרול אמונות דפוסים שתוקעים אותנו.

את השיטה ניתן ללמוד בכמה דרכים – כל אחד ומה שנכון לו:

תהליכים בהנחייתי:

  • הרצאות
  • סדנאות
  • תהליכי אימון אישיים

תהליכים עצמאיים:

  • קורסים דיגיטליים
  • עבודה עצמית עם ספר השיטה

זה המקום להודות לאשתי ז"ל, אבי דרור – סירקוביץ' שאמונתה ותמיכתה בעבודתי ובכתיבה שלי היו עבורי קרקע פורייה לצמיחה ושמחה.

מודה על האמון, ומברך על הכנות והאומץ שאפשרו לאדם שמולי ולי, להתבונן יחד בחולשה ולקבל אותה, לפגוש עוצמה ולהכיר בה, ולצמוח יחד, מזה ומזה.

היתרון האותנטי בתקשורת