יחד, בדיאלוג קשוב, נתקדם

אימון אישי

תהליך שינוי המשלב למידת כלים לצמיחה אישית ויישום מעשי שלהם מניעים תהליך של התחדשות. היתרון הגדול של אימון אישי זה שהוא קשוב לקצב ולמטרות האישיות שלך יובילו אותך בפרק זמן קצר לביסוס הידיעה שהשינוי קורה.

 כיצד נעבוד :

  • יחד נבין את המצב וננסח מטרה מיידית
  • נקבל החלטה לגבי מסגרת הזמן ודרך העבודה
  • נבחן ההתקדמות 
  • נחליט על מטרות הנובעות מתוך היישום וההתקדמות

 תרומות התהליך ?

  • התקדמות בקצב הנכון לך
  • שחרור חסמים לצד התחזקות אישית
  • יכולת להתנתק מהמציאות התובענית למען בניית עתיד חדש
  • תמיכה מתונה להבטחת בניית עצמאות

אנחנו מקשיבים לך ….


איך תרצו שנחזור אליכם?

וואטס אפ

מייל

שיחהמעדיפים לדבר ?

בוגרים מספרים

אורה,
מנהלת חשבונות

היי אמיר, אני חייבת להודות שפגישתנו האחרונה היתה במקום ונחוצה לי להבנת מצבי. אני מנסה להקשיב לסימנים ש"תוקפים אותי" ומתוכם מבינה שהם משקפים מצב שהגדרתי אותו כ "לא מספקת את הסחורה" / מאכזבת. אתמול בלחץ העבודה, הבטן שלי התחילה "לרעוד" הרגעתי את עצמי, נגשתי לדבר עם הבוס שלי ואמרתי לו שללא עזרה ממשית העבודה לא תיגמר. הוא היה מאוד מופתע ואמר לי : "יש לך עזרה", בשעה שהוא עצמו השתמש בעובדת העזרה שלי. בדרך כלל, זה השלב שאני מתקפלת נקרעת ומספקת את הסחורה. הפעם בהחלטה קרה החלטתי שאני לא נלחצת ולא נקרעת עושה בנאמנות ובחריצות - אבל לא בהתאבדות. אני יודעת שמחכה לי מלחמה בימים א -ג בעבודה אבל אני משנה כללים ממש שמעתי את עצמי איך אני לא נוזלת למצב של עבודה ללא גבול. אני שקטה ושלמה עם שינוי הכללים שלי מבינה שזהו מגרש שהכלים שלי לנוע בו לא מושחזים אבל צריך להתחיל. מבינה כמה נוח להלחיץ אותי ולקבל את הסחורה מקווה לטוב וברור שיהיה טוב. שבת שלום, א.

אלה ס.
מהנדסת תוכנה

השינוי הגדול מתאפשר אחרי שינויים קטנים. כבר כשבאים לעשות שינוי קטן, הקולות שעוצרים, השוטרים, האמהות והפולנים הפנימיים באים לידי ביטוי. איך אפשר לעשות את השינוי אם יש תוכי אוטומטי קטן שתמיד יקפוץ ויקרר: מה יהיה עם...? אנחנו עבדים לאקסיומות. היום אני יותר מודעת למשעבדים האלה ויודעת לתפוס אותם בזמן אמת. אני עומדת יותר איתנה מול השפעות חיצוניות. זה עזר לי גם בתחומים אחרים בחיים

יעקב גבשטיין
סמנכ"ל טכנולוגיות

נחלצתי מתקיעות בשיחה בעזרת ההתבוננות הרגשית, ובאותו רגע אמרתי לך תודה בלב...